MOJI Café

Naučíme Vás dělat skvělé kafe i vést vlastní kavárnu

Základní kurz přípravy espressa

Kurz patří všem, kteří se chtějí naučit jak připravit správné espresso. Projdeme si teoretické základy, ty pak převedeme do praxe. Ukážeme si, jak má správné espresso vypadat a jak chutnat. A také poznáte jak by rozhodně vypadat nemělo. 🙂 Vše vás naučíme tak, abyste sami dobře chápali souvislosti a dále pak mohli pokračovat po vlastní ose. 

1 800 Kč / osoba

Domácí příprava filtrované kávy

Baví vás káva, chodíte do kaváren a rádi byste si skvělé kafe připravili i doma nebo v kanclu a nevíte jak na to nebo se potřebujete zlepšit? Pak je tento kurz přesně pro vás. Naučíme vás jak připravit skvělý filtr v domácích podmínkách, ukážeme si různé varianty, naučíte se pracovat s ručním i elektrickým mlýnkem. 

1 600 Kč / osoba

Individuální kurz na míru

Chcete se zaměřit na jednu konkrétní činnost? Nebo preferujete zcela osobní přístup formou 1 na 1? Máte specifické požadavky nebo si pouze přejete být jednoduše sami? Pak volte individuální kurz. Vaše požadavky prodiskutujeme osobně, přes telefon nebo e-mail a pak hurá na to. Školení vám ušijeme přímo na míru.

2 600 Kč / osoba

Skupinový kurz na míru

Jste větší skupina nadšenců a chcete si zpestřit váš výlet do Mikulova nebo teambuilding? Od toho tu jsme. Dle vašich požadavků sestavíme školení přesně na míru vašich potřeb. Kromě neomezené konzumace kávy budeme rozlívat i víno (abychom se mohli senzoricky rozvíjet) a nuda to tedy rozhodně nebude. 

Cena za skupinu dohodou

Chci si otevřít vlastní kavárnu - Individuální konzultace

Rádi byste konzultovali váš podnikatelský záměr? Uvítali byste rady jak začít nebo na co se připravit? Zajímá vás, kolik peněz budete muset do projektu na začátku investovat, než začnete vydělávat? Rádi vám poradíme. V gastronomii podnikáme už přes 10 let, máme za sebou úspěšné kavárenské projekty jak v Česku tak i zahraničí. Za tu dobu jsme nasbírali obrovské množství znalostí i zkušeností, o které se s vámi rádi podělíme.
Tuto poradenskou činnost jsme doposud dělali zdarma a vlastně i velmi rádi. Ale požadavků se v poslední době začalo nabalovat opravdu velké množství, že to začalo brát dost osobního času. Tak jsme usoudili, že nebude od věci začít tyto konzultace nabízet oficiální cestou. 

2 300 Kč za 90 minut

Vybrali jste si svůj kurz? Kontaktujte nás